Najlepsze gadżety samochodowe, które zapewniają więcej bezpieczeństwa i komfortu na drodze.

Motoryzacja

Technologia i motoryzacja rozwija się szybko w ostatnich latach. Do końca 2020 roku Elon Musk może już mieć samobieżne samochody na rynku. Ale dopóki nie nadszedł czas na samochody robota, będziemy musieli zadowolić się niesamowitym gadżetami samochodowymi w 2021. Jeśli posiadasz nowy samochód zaawansowany, prawdopodobnie nie będziesz potrzebować niektórych z nich. Ale jeśli nie, dotyk nowoczesnej funkcjonalności może być kluczowy dla bezpieczeństwa i komfortu. Pokazujemy jedne z najlepszych gadżetów samochodowych w 2021 roku. Może to być niedaleko przyszłości jazdy. Te gadżety często możesz kupić w promocyjnej cenie, jeśli tylko posiadasz kod rabatowy.

YI Mirror Dash Camera

Nic nie jest bardziej denerwujące niż próba wyjaśnienia firmie ubezpieczeniowej, że wypadek nie był twoją winą. Teraz dowód leży w kamerze Dash Lustro Yi. Nie tylko pozwala na nagrywanie zabawnych filmów z Ciebie i znajomych na wycieczce samochodowej, ale zapewnia również kluczowe dowody HD w przypadku wypadku.
System obejmuje kamerę szerokokątną do przodu 1080P i kamerę z tyłu 720P, a także ekran dotykowy 4: 3, który przyłącza się do lusterka wstecznego.
Masz dowody wideo dostępne w dowolnym momencie lub nagrywać zabawne chwile z kolegami.

Wyświetlacz Hudway Glass-Up.

Pierwszy gadżet samochodowy tego rodzaju, Hudway Glass zmieni kolor na wyświetlacz słuchawkowy (HUD) do samochodu, wystający nawigację GPS na przezroczystym ekranie przed tobą. Jest obsługiwany zarówno przez urządzenia na Androida, jak i IOS, a także może być również używany do odbierania połączeń, odczytu i ustawienia muzyki. Wyświetlacz głowy zajmuje trochę miejsca i nie rozprasza cię podczas jazdy.

Nonda Zus Smart Opons Safety Monitor.

Z ZUS, najnowszym gadżetem samochodu z Nondy, można śledzić ciśnienie w czasie w czasie rzeczywistym z telefonu komórkowego. Dzięki innowacyjnym algorytmowi ACCUTEMP, inteligentny monitor bezpieczeństwa opon wykrywa wycieki, temperaturę opon i ciśnienie w oponach. ZUS ma również system antykradzieżowy i wbudowany port USB do ładowania innych urządzeń. Stan najlepszych opon jest niezbędny.

Ładowarka samochodowa Roav Viva z wsparciem Alexa

Wydaj ponad 25 000 poleceń do inteligentnego asystenta Amazon Alexi i ładować urządzenia w tym samym czasie. Oprócz nawigacji głosowej, przesyłanie głośnomówiących, zamawiania i muzyki, daje również możliwość zdalnego sterowania inteligentnymi urządzeniami w domu z samochodu. Teraz Alexa może również dostać się do samochodu z Roav Vivą.

Conqueco Ekspres do samochodu.

Nigdy więcej nie podejmuj niepotrzebnych przerwy na kawę z długimi kolejekami i powolne baristę na drodze. Conqueco jest najnowszym gadżetem samochodów dla entuzjastów kadrowanych. Ten mały ekspres do kawy został zaprojektowany wyłącznie do użytku w samochodzie i może być podłączony do zapalniczki papierosowej. W zaledwie 2 minuty zapewnia doskonałe espresso. Produkt jest wystarczająco kompaktowy, aby pasował do uchwytów kubka i współpracuje zarówno z kapsułkami, jak i ziemią. Gorąca kawa w każdej chwili w podróży.

Chooluli Mini Elektryczny grzejnik i cieplejszy

Zasilacze AC-DC i system termoelektryczny, który umożliwia zmianę chłodzenia na ogrzewanie sprawia, że Cooluli jest idealnym towarzyszem na wycieczki samochodowe i kemping. W przypadku pojemności od 4 do 15 litrów, energooszczędna, ultra-cicha mini-lodówka jest wystarczająco kompaktowa, aby siedzieć na podłokietniku. Może być podłączony do zapalniczki papierosowej, portu USB lub gniazdka zasilania w domu i będzie przechowywać jedzenie, napoje, pielęgnację pielęgnację pielęgnacyjną i lekarstwo ciepłe lub zimne 24/7. Taka przydatna lodówka jest niezbędna do kempingu.

 

Motoryzacja
Układ przeniesienia napędu.

Układ przeniesienia napędu w samochodzie lub pojeździe składa się z wielu różnych elementów. Ogólnie odnosi się do centralnego układu napędowego, który napędza pojazd za pomocą silnika. Centralny układ składa się sprzęgło, skrzynia biegów, mechanizm różnicowy, wał napędowy, piasta koła oraz koło zamachowe lub zamachowe dwumasowe, oraz innych akcesoriów, które pomagają …

Motoryzacja
W jaki sposób da się ustawić światła w samochodzie?

Każdy kierowca powinien mieć świadomość tego, że nieodpowiednio ustawione światła, to nie tylko spadek widoczności, lecz również ryzyko oślepienia innych prowadzących pojazdy. Warto odnotować fakt, że ustawienie świateł jest nadzorowane w trakcie badania technicznego. Stąd też w niniejszym tekście pochylimy się nad niniejszym zagadnieniem. Zasadnicze pytanie brzmi – Jak ustawić …

Motoryzacja
Turbosprężarka w samochodzie – po co i dlaczego?

Zadaniem turbosprężarki jest poprawa ogólnej sprawności samochodu i zwiększenie jego osiągów. Montuje się ja w silniku pojazdu i jest złożona z dwóch części, połączonych wałem. Zasada działania jest prosta: z jednej strony gorące spaliny obracają turbinę połączoną z inną turbiną, która zasysa powietrze i wtłacza je do silnika. Dzięki takiej …