Oferujemy najwyższe stawki w Polsce Wycena samochodu w 2 godziny
O nas

Nie wstawiaj auta do autokomisu, nie oczekuj na Klienta, nie czyść ani nie dokonuj napraw – po prostu zgłoś się do naszej firmy Skup aut Wrocław i sprzedaj samochód tak jak stoi od ręki.

Skup Samochodów Wrocław nie dość, że zaproponuje bardzo korzystną ofertę odkupu samochodu, to także odbierze samochód w czasie i miejscu wskazanym przez Klienta oraz wypłaci gotówkę na miejscu. Musisz Sprzedać auto pilnie? Nie ma problemu możemy odkupić Twoje auto nawet dziś!

Tel.: 781 514 743 (godz. 9.00-19.00)

UWAGA! Przez telefon aut NIE WYCENIAMY! Interesuje Cię nasza propozycja wypełnij formularz i odbierz e-maila po 15 minWROCŁAWSKI SKUP AUT
ul. Strachocińska 231
51-518 Wrocław

Zawsze przed przyjazdem prosimy umówić spotkanie.
Procedura sprzedaży
1.Wypełnij formularz na stronie
Pracownicy skupu aut w ciągu 1h na podstawie przekazanych informacji przygotują ofertę cenową. Następnie skontaktują się mailowo lub telefonicznie. Wycena jest całkowicie bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje.
2. Umawiamy spotkanie
Gdy nasza oferta jest satysfakcjonująca uzgadniamy termin spotkania. Klient sam wybiera czy chce przyjechać do jednej z naszych siedzib czy też pracownicy Skupu Aut mają przyjechać w miejsce wyznaczone przez Klienta. Przyjazd naszych pracowników jest oczywiście bezpłatny i nie zobowiązujący
3. Transakcja kupna samochodu
Jesteśmy legalnie działającą firmą dlatego gwarantujemy odkup samochodu na podstawie umowy kupna sprzedaży. Gotówkę wypłacamy na miejscu lub też wpłacamy w okienku bankowym. Udzielimy także informacji jak zgłosić sprzedaż auta oraz odzyskać opłaconą składkę OC.
Obszar działania

Główna siedziba naszej firmy mieści się we Wrocławiu – jednakże SKUP aut prowadzimy na terenie całego Dolnego Śląska oraz Opolszczyzny.

Skupujemy auta z Wrocławia oraz Opola oraz miejscowości oddalonych do 150 km od tych miast: